Imprezy firmowe

Imprezy firmowe
Imprezy firmowe

Jeżeli szukasz dobrego miejsca na imprezy firmowe, to zapraszamy do nas. Tor Łódź oferuje dostęp do toru, o długości nitki 1,5 km, kawiarenkę, doskonale wyposażoną salę multimedialną. To doskonałe miejsce, w którym można połączyć spotkania biznesowe z zajęciami integracyjnymi.

Naszymi klientami są duże firmy z branży samochodowej, IT oraz mniejsze przedsiębiorstwa. W szczególności polecamy organizację imprez firmowych związanych ze szkoleniami pracowników w zakresie bezpiecznej jazdy, jazd próbnych, testami pojazdów i opon. Poza tym możliwe jest zorganizowanie bardziej luźnej imprezy integracyjnej z jazdami jako atrakcją. Możliwość skorzystania z sali multimedialnej powinna zainteresować szczególnie firmy organizujące spotkania biznesowe, pokazy i konferencje.

Podczas imprez firmowych możecie skorzystać z naszej profesjonalnej infrastruktury i nowoczesnego sprzętu. Używając dostępnych alkogogli możecie lepiej zrozumieć jak widzi osoba znajdująca się pod wpływem alkoholu. To doskonała lekcja dla pracowników w firmach przewozowych. Dzięki testowi Stewarda poznacie tajniki płynnej jazdy po krętym torze. Symulacja dachowania pozwoli opanować strach przed ekstremalnymi sytuacjami na drodze. Te i wiele innych atrakcji zapewni doskonałą zabawę, połączoną z nauką na wiele godzin.

Jeżeli jesteście zainteresowani zorganizowaniem imprezy z wykorzystaniem toru, sztucznych przeszkód lub innych elementów infrastruktury oferowanej przez nasz tor, to zapraszamy do kontaktu. Na stronie dostępna jest galeria zdjęć, prezentująca tor i jego atrakcje. Poza tym możecie omówić szczegóły za pośrednictwem maila, telefonicznie lub osobiście.

Tor Łódź znajduje się na trasie między Łodzią i Warszawą. Dlatego na imprezy firmowe zapraszamy szczególnie firmy z najbliższej okolicy. Chętnie współpracujemy też z klientami z całej Polski.