O nas

Tor Łódź
Tor Łódź

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł ćwiczyć bezpieczną jazdę, brać udział w imprezach samochodowych i motocyklowych? Zapraszamy do ośrodka Tor Łódź. Ponadto mamy do zaoferowania wynajem toru na przejazdy testowe i ćwiczenia.

Korzystając z naszej oferty macie okazję zobaczyć jak wygląda prawdziwa jazda z przeszkodami. Tor Łódź zapewnia dostęp do mat poślizgowych, wielopoziomowej nitki torów, różnorodnych zakrętów. Za każdym okrążeniem toru przejeżdżacie 1,5 km.

Jazdę można zamówić dla siebie lub kupić Voucher w prezencie komuś bliskiemu. Przejazdy po torze lub szkolenie z zasad bezpiecznej jazdy to przede wszystkim doskonały prezent dla miłośników jazdy samochodowej.

Tor Łódź umożliwia też organizowanie imprez firmowych. Korzystając z naszej oferty twoja firma może przeprowadzić test nowych pojazdów, zaprezentować samochody lub przetestować opony. Możecie też po prostu dobrze się bawić na imprezie integracyjnej.

Do toru Łódź dojedziecie bez problemu skręcając z głównej trasy w okolicach Strykowa. Ośrodek znajduje się na trasie między Łodzią i Warszawą. Mieszkasz lub pracujesz w jednym z tych miast, a może przemieszczasz się często po tej trasie? Jeżeli jesteś w pobliżu warto skorzystać z naszej oferty. Dokładna lokalizacja jest łatwa do namierzenia na mapach interaktywnych i za pomocą GPSa.

Ośrodek zapewnia też miejsce gdzie można odpocząć, skorzystać z darmowego dostępu do internetu, a przede wszystkim wypić wspaniałą kawę. Dla uczestników całodziennych kursów mamy też coś ciepłego do jedzenia.

Wiemy, że indywidualna nauka jest najskuteczniejsza, dlatego oferujemy szkolenia w małych grupach lub w opcji 1/1. Trzeba tylko odpowiednio wcześnie zarezerwować sobie miejsce.

Vouchery, rezerwację i szkolenia załatwicie na naszej stronie internetowej. Tu też dowiecie się więcej o naszej ofercie. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy dodatkowych informacji. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w standardowych godzinach pracy.