Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

OŚRODEK DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY
OŚRODEK DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY

Chcesz poprawić swoje bezpieczeństwo na drodze? Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Tor Łódź zaprasza na szkolenia. Posiadamy profesjonalny tor samochodowy oraz pełne wyposażenie niezbędne do nauki bezpiecznej jazdy. Szkolenia odbywają się w naszym ośrodku w mniejszych i większych grupach. Istnieje też możliwość zakupienia szkolenia z instruktorem 1/1.

Po zdaniu podstawowego egzaminu na prawo jazdy zwykle nie mamy opanowanych naprawdę trudnych sytuacji. Wiele osób ze świeżo zdobytym „prawkiem” wręcz boi się jeździć w dalsze trasy lub w niesprzyjającej pogodzie. W ośrodku doskonalenia techniki jazdy będziecie się mogli nauczyć jak radzić sobie m.in.:

  • podczas poślizgu na zakrętach
  • podczas poślizgu na prostej drodze
  • w razie dachowania
  • przy wchodzeniu i wychodzeniu z ostrych zakrętów.

Szkoła bezpiecznej jazdy zapewnia nie tylko podstawowe ćwiczenia na torze, ale pozwala lepiej zrozumieć jak dochodzi do poszczególnych sytuacji. Rozumiejąc lepiej fizykę swojego samochodu macie możliwość zapobiegać najgroźniejszym wypadkom i nie wpadać w panikę kiedy pojazd wpada w poślizg czy traci sterowność.

Szkolenia w ośrodku odbywają się przez cały dzień, w niewielkich grupach. Uczestnicy zapoznają się z teorią, a następnie przerabiają omawiane sytuacje w praktyce. Nad każdą grupą czuwa doświadczony, profesjonalny instruktor. Optymalne przygotowanie do trudnych sytuacji na drogach uzyskacie po pełnym pakiecie dwóch dni szkoleń.

Dla posiadaczy i miłośników motocykli mamy podobną ofertę. Jazda motocyklem jest tak naprawdę bardziej niebezpieczna. Zwłaszcza jeżeli wybieracie się w dłuższą trasę. Ponieważ prowadzący motocykl nie jest tak dobrze zabezpieczony jak kierowca samochodu, to musi bardziej zwracać uwagę na bezpieczeństwo jazdy. Opanowanie płynnego prowadzenia, zrozumienie i zapanowanie nad poślizgami to tylko niektóre z korzyści jakie możecie wynieść z naszych kursów motocyklowych.

Chcecie czuć się bezpiecznie na drodze? Chcecie wiedzieć, że wasi bliscy będą bezpieczni na wakacjach lub w podróży służbowej? Zapraszamy do wykupienia szkolenia w ośrodku doskonalenia techniki jazdy. Jeżeli macie pytania, to skontaktujcie się z naszymi pracownikami telefonicznie lub mailowo.