Przejazdy Toyota GR Yaris

Przejazdy Toyota GR Yaris
Przejazdy Toyota GR Yaris

Szukacie oryginalnego prezentu albo ciekawej rozrywki? Jedną  z atrakcji naszego ośrodka Tor Łódź są przejazdy toyotą GR Yaris. Do wyboru są 3, 4 lub 6 okrążeń po naszym torze. Możesz je wykupić dla siebie lud zafundować atrakcję bliskiej osobie.

Wielbicielom sportowych aut nie trzeba pewnie przedstawiać nowego modelu sportowego, wyprodukowanego przez jednego z liderów na rynku samochodowym. Toyota GR Yaris to sportowe auto z napędem na cztery koła i zestrojonym zawieszeniem (Dynamic Sport). Jest lekka, a zarazem mocna. Doskonała do codziennej jazdy po drogach, ze sportowym pazurem. Nadaje się też do jazdy sportowej na torze z przeszkodami, rajdów, wyścigów. Duża zwrotność i napęd na wszystkie koła pozwalają najlepiej skorzystać z oferty naszego toru.

Oferując przejazdy toyotą GR Yaris zapewniamy pełne bezpieczeństwo, dokładną informację o samochodzie i torze, po którym będziecie jeździć. Do dyspozycji mamy profesjonalną infrastrukturę, która powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednych miłośników motoryzacji.

Tor ma długość nitki 1,5 km, wiele różnorodnych zakrętów, maty poślizgowe, zraszacze. Do dyspozycji klientów jest też sala konferencyjna z doskonałym wyposażeniem multimedialnym oraz kawiarnia. Opcjonalnie możecie skorzystać z pomiaru czasu jazdy. Dzięki nowoczesnemu systemowi Tag Heuer będzie to łatwe i fascynujące.

Jeżeli chcecie zamówić przejazdy toyotą GR Yaris na konkretny termin to sprawdźcie dostępność rezerwacji. Szczególnie w okresie wiosenno-letnim ważne jest wcześniejsze ustalenie terminu jazdy. Poza tym wykupiony Voucher jest ważny przez 12 miesięcy. Nie pasuje wam jeden termin? Wystarczy umówić się na inny.

Nasi przedstawiciele są do państwa dyspozycji pod telefonem i mailowo. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące przejazdów toyotą i możliwych terminów rezerwacji. Opłaty są załatwiane przez internet.