Voucher na tor

Voucher na tor
Voucher na tor

Jeżeli bliska osoba ma urodziny, jubileusz lub po prostu chcesz jej sprawić radość, to świetną propozycją jest voucher na tor samochodowy. Dysponujemy profesjonalnym torem z pełnym wyposażeniem szkoleniowym i salą multimedialną. Sprzedajemy vouchery na szkolenia, swobodne jazdy po torze i inne organizowane przez nas imprezy. Dostępne są zarówno szkolenia samochodowe jak i motocyklowe.

Voucher na tor jest szczególnie dobrym pomysłem na prezent dla pasjonatów jazdy samochodowej. To świetny sposób, żeby zapewnić atrakcyjny dzień bliskiej osobie i poprawić jej bezpieczeństwo. Szczególnie polecamy szkolenia bezpiecznej jazdy, ćwiczenia i symulacje trudnych sytuacji na drodze oraz jazdy wybranymi pojazdami po całej nitce toru.

Wszystko odbywa się w komfortowych warunkach. Macie do dyspozycji m.in. kawiarenkę, w której każdy może zamówić ciepłe i zimne napoje oraz coś do jedzenia. W trakcie szkoleń przewidziane są przerwy, w tym przerwa obiadowa.

Na naszej stronie otrzymacie m.in. vouchery na:

  • Szkolenia samochodowe I i II stopnia
  • Szkolenia motocyklowe
  • Zaawansowane szkolenie sportowe
  • Kurs z instruktorem 1/1

Oprócz voucheru na tor możecie sprezentować swoim bliskim prezenty dostępne w naszym sklepie. Czapki, bluzy i inne gadżety znajdziecie na stronie ośrodka.

Sprawdź na stronie czy voucher na tor, który cię interesuje jest dostępny. Vouchery są ważne przez 12 miesięcy, ale dobrze będzie ustalić z osobą korzystającą w jakim terminie będzie chciała go wykorzystać. Warto pamiętać, że nie wszystkie atrakcje są dostępne przez cały rok. Czasami możecie wykorzystać voucher tylko w okresie wiosenno-letnim. Szczegóły możecie omówić, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

Wszelkie szkolenia odbywają się pod okiem doświadczonych specjalistów. Dlatego macie pewność, że voucher jest wart swojej ceny i będzie niezapomnianym prezentem dla osoby nim obdarowanej.